Libor Diviš

K Lípě 1255/9e, Ostrava, Polanka nad Odrou, 725 25 + 420 602 44 21 23

  • Druh přijímaného majetku do správy: Pěněžní obnosy / Nemovitý majetek / Movitý majetek / Umělecké předměty a sbírky
  • Působnost: Olomoucký / Moravskoslezský / Jihomoravský / Zlínský
  • Možnost externího profesionálního dohledu: Ano
  • Jazyk: čeština, angličtina, ruština

Životopis / Vizitka

Mými osobními klienty jsou úspěšní lidé, podnikatelé, ředitelé firem, manažeři a rentiéři. Jsem jim důvěryhodným partnerem pro správu a ochranu jejich majetku v jednotlivých oblastech s přesahem i do řešení v oblasti firemních potřeb a trustů.

Společná oboustranně inspirativní spolupráce přináší pozitivní dopad do životů mých klientů i jejich blízkých s cílem dlouhodobého růstu a udržení majetku.

Ve své práci pro klienty uplatňuji svou více jak 25letou praxi ve finančním, investičním a bankovním sektoru – především zkušenost z práce s movitými klienty a korporátní klientelou.

Věnuji se svým klientům s maximální péči a porozuměním a hledám vždy pro ně to nejlepší řešení. Klíčem mé práce je péče o menší počet klientů, kterým tak dokáži poskytovat nadstandardní servis a pomoci jim splnit jejich přání a potřeby v nadstandardní kvalitě se zázemím jak špičkové švýcarské skupiny Swiss Life tak Komory svěřenských poradců a správců v oblasti svěřenských fondů. 

Mí klienti (rentiéři a budoucí rentiéři) i díky spojení s mnoha generacemi prověřeným know-how silné nezávislé švýcarské finanční skupiny a vysoce kvalifikovanému týmu specialistů a analytiků, dosahují tak svých životních cílů a plánů při správě a ochraně svého majetku.

www.linkedin.com/in/libor-divis

Poskytované služby

  • Poradenství
  • Zakládání

Další poskytované služby

Family Office, Wealth Management, Investiční poradenství, Dluhové poradenství, Nákladové poradenství, Pojišťovací makléř, Pojišťovací zprostředkovatel, Investiční zprostředkovatel, Finanční plánování

Partneři

Promluvte si s odborníkem

Vyberte si v rejstříku některého
z odborníků a navažte s ním komunikaci

Vyhledat

Odpověď do 24 hodin

Získejte bezplatné odpovědi
na své otázky od odborníků

zeptejte se

Podpora

Nevíte jak si vybrat
nejvhodnějšího odborníka?
Máte další dotazy?

+420 604 722 205